Uluslararası Anadolu Tarım, Gıda, Çevre ve Biyoloji Kongresi (TARGID) 2019

Duyurular

KONGRE KİTABI: (08.08.2019)
Kongre kitabımız yayınlanmıştır. Kongre kitabına aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.
KONGRE KİTABI İNDİR
 

Değerli Araştırmacılar
4. Uluslararası Anadolu Tarım, Gıda, Çevre ve Biyoloji Kongresi'nde (4th International Anatolian Agriculture, Food, Environment and Biology Congress) sunmuş olduğunuz bildirilerin E- kitabı tamamlanmıştır. E-kitap kongre web sayfasında (http://www.targid.org) yayınlanmıştır. Kitabı kontrol ederek bildirilerinizde yanlışlık veya eksiklik varsa düzeltilmiş olan bölümü sarı renge işaretleyerek mduman0660@gmail.com adresine 15.06.2019 tarihine kadar göndermeniz gerekiyor.
Kongremize vermiş olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ediyor, bir sonraki kongreye desteklerinizi bekler saygılarımızı sunarız.
Saygılarımızla.
 
Kongre Eş Başkanları
Prof. Dr. Ahmet ŞEKEROĞLU - Prof. Dr. Metin YILDIRIM
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi

DUYURU:(15.05.2019)

Değerli Araştırmacılar

4. Uluslararası Anadolu Tarım, Gıda, Çevre ve Biyoloji Kongresi’nde sunmuş olduğunuz bildirilerin tam metnini “Turkish Journal of Agriculture - Food Science and Technology (TURJAF, http://www.agrifoodscience.com/index.php/TURJAF/index )” dergisinde yayınlamak isteyen araştırmacılar 150 TL karşılığında derginin bildiri yükleme sisteminden “TARGID” alanını seçerek sisteme yükleyebilirler. Bildiriler ilgili hakemin kontrolünden geçtikten sonra özel sayı olarak yayınlanacaktır.

Ayrıca kongre kitabının düzenlenmesi bitmek üzere, bittikten sonra kongre sistemine koyularak sizlerin kontrolüne sunulacaktır. Sizlerin kontrolünden sonra son hali dergi sayfasında elektronik olarak konulacaktır.

Kongremize vermiş olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda sağlık ve başarılar diliyoruz.

Kongre Eş Başkanları
Prof. Dr. Ahmet ŞEKEROĞLU Prof. Dr. Metin YILDIRIM
Niğde Ömer Halisdemir ÜniversitesiDeğerli Araştırmacılar
4. Uluslararası Anadolu Tarım, Gıda, Çevre ve Biyoloji Kongresi  , gelen yoğun talepler doğrultusunda başvuru süresi 20 Şubat 2019 tarihine kadar uzatılmıştır.
Kongre ile ilgili tüm ayrıntılara ve güncel haberlere  http://www.targid.org kongre web sitesi üzerinden ulaşılabilecektir.
İlginiz ve katkılarınız için teşekkür ederiz.

 

NOT: Bildiriler ilk aşamada özet olarak sunulacaktır. Daha sonra kabul edilen bildirin yazarları isterlerse tam metin gönderebilecektir.

NOT: Poster bildiride sayı sınırlaması yoktur. Bir katılımcı en fazla 3 sözlü sunum yapacaktır. 4-6 adet sözlü sunum yapmak isteyen ortak yazarlardan en az iki kişinin kongreye katılım sağlaması gerekmektedir.